Tuğba KUKUT

Tuğba KUKUT

Kurucu Avukat

Avukat Tuğba Kukut ,1980 yılında İstanbul’ da doğdu. Emekli Emniyet Müdürü olan babasının teşviki ile Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiş, stajını ağırlıklı özel hukuk ve icra hukuku alanında tamamlamasının ardından 1 yıl süre ile İngiltere Londra da İngilizce dil eğitimi almıştır. 2010 yılında çalıştığı hukuk bürosundan ayrılarak kendi ofisi Kukut Hukuk’u kurdu.

Hukukçu misyonunu mezun olduğu ilk yıllardan itibaren devam ettirerek, İstanbul barosuna kayıtlı serbest avukat olarak mesleğini bugüne değin icra etmektedir. CMK, Adli Yardım, Avrupa İnsan Hakları seminerlerine katılmış; Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler Bölümü öğrenciliği devam etmekte olup; KVKK ve Adli Bilişim Uzmanlığı Bilirkişilik eğitimini de sürdürmektedir.

Kukut Hukuk; özel hukuk alanında ticaret ve şirketler hukuku, aile hukuku, gayrimenkul ve kira hukuku, iş hukuku, icra iflas hukuku ile ceza hukuku davalarında deneyimli profesyonel avukatlarla beraber hizmet vermektedir.

Evli ve 3 çocuk annesi olan Avukat Tuğba Kukut için; anne, avukat ve iş kadını olarak içindeki “adalet ve hakkaniyet” duygusunu, toplumu iyileştirmek adına kullanmak önemlidir.

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp