Hakkımızda

Kukut Hukuk Hakkında
Biz Kimiz?

Hakkımızda

Kukut Hukuk, birçok farklı alanda faaliyet gösteren müvekkillerine ulusal ve uluslararası alanda hukuki hizmet veren Türkiye’de yerleşik bir hukuk bürosudur. Hukuk büromuzun verdiği hizmetlerin başında aile hukuku, ceza hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Rekabet Kurumu’na başvuru süreçlerinin yürütülmesi de dahil olmak üzere birleşme ve devralma işlemleri, proje finansmanı ve Doğrudan Yabancı Yatırımlara verilen danışmanlık hizmetleri gelmektedir.

Bu çalışma alanlarına bağlı olarak Kukut Hukuk; iş hukuku, sözleşmeler hukuku ve sermaye piyasası hukuku alanlarında müvekkillerine günlük taleplerine yönelik hukuki   danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ekibimiz, aile hukuku, ceza hukuku, icra ve iflas hukuku alanlarında uzman avukatları ve ulusal ve uluslararası uyuşmazlık çözümü alanlarında uzman Uyuşmazlık Çözümü Ekibi ile, ulusal mahkemeler ve diğer alternatif uyuşmazlık çözüm mekanizmaları nezdinde müvekkillerine gerekli hukuki danışmanlık hizmetlerini sağlamak konusunda yetkindir. Bunların yanı sıra, Kukut Hukuk & Danışmanlık hizmet verdiği şirketlerin çalışanlarının Türkiye’de çalışma ve oturum izinlerinin alınması veya Türk vatandaşlığına geçişleri konusunda da yüksek deneyim sahibidir.

Vazgeçilmez

Değerlerimiz

  • UzmanlıkHukuk Büromuz, alanında deneyimli avukat kadrosu ile hukuk hizmeti sağlamaktadır.
  • TecrübeHukuk Büromuz, Geçmişten günümüze gelişerek hukuk hizmetlerini sürdürmektedir.
  • BaşarıUlusal ve uluslararası faaliyetlerimizde çözüm odaklı olduğumuz için takdir ediliyoruz.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Kukut Hukuk, başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Kayseri olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde yerel hukuk bürolarıyla, uluslararası alanda ise İngiltere, Azerbaycan, Kazakistan ve Japonya’daki doğrudan girişimleri ile Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre, Almanya, İtalya, Fransa, Rusya, Belçika ve Körfez Ülkelerinde işbirliği halinde olduğu hukuk bürolarıyla müvekkillerine dünya ölçeğinde hizmet vermektedir.

Kariyer

Ekibimize Katılmak İster Misiniz?

Kukut Hukuk, yılların vermiş olduğu tecrübe ile müvekkillerine hukukun her alanında kaliteli hizmet vermeye özen göstermektedir. Kaliteli hukuki hizmetin ancak müvekkillerine titiz ve yaratıcı hukuki çözümler sunmayı ilke edinmiş ve mesleğini gerçek anlamda seven kişiler tarafından sağlanabileceğine olan inancımız nedeniyle, başvuruda bulunacak adayların da bizimle aynı ilke ve duyguları paylaşıyor olmasını beklemekteyiz.

Büromuz’da çalışan avukat ve personellerin uzun yıllardır aynı çatı altında çalışmaya devam etmesinin altında karşılıklı memnuniyet ve saygı yattığına inanıyoruz. Kukut Hukuk, yıl boyunca avukat, stajyer avukat ve idari personel başvurularına açık olup alınan başvurular değerlendirilerek adaylara geri dönüş sağlanacaktır.

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp